Tyber Shopping Menen in volle groei: nieuwe winkels lokken grote belangstelling
Tyber Shopping Menen in volle groei: nieuwe winkels lokken grote belangstelling
Persbericht
Menen, 8 oktober 2025 – Tyber Shopping Menen blijft verder groeien en verwelkomde de voorbije weken opnieuw verschillende nieuwe winkels. In juni opende McDonald’s de deuren. In augustus volgden Mayerline, CKS, JBC en LolaLiza. De voorbije weken kwamen daar ook supermarktketen Jumbo, modeketen ZEB en dierenspeciaalzaak Duponzoo bij. Vandaag opent woonwinkel JYSK.
Succesvolle openingen
De opening van Jumbo op 24 augustus lokte meteen een grote belangstelling: de parking stond bijna volledig vol en in de winkel was het over de koppen lopen. Ook de start van ZEB en Duponzoo op 29 augustus werd positief onthaald en zorgt voor een nog ruimer winkelaanbod in Menen.
Nieuwe namen op komst
Het einde van de uitbreidingen is nog niet in zicht. Binnenkort opent ook Speelmijntje, gevolgd door vanHaren, TEDi en @My Gym Fitness later dit najaar. Zo groeit Tyber Shopping Menen uit tot een veelzijdig retailpark waar bezoekers terechtkunnen voor mode, interieur, sport, vrijetijdsbesteding en schoenen.
Ontwikkeling door Zabra
Tyber Shopping Menen is een ontwikkeling van Zabra. Met dit project krijgt de voormalige textielfabriek Tybergien een toekomstgerichte invulling. Dankzij de mix van retail, horeca, sport en ontspanning ontwikkelt de site zich tot een regionale trekpleister. De sterke publieke belangstelling bij de eerste openingen onderstreept alvast het potentieel van het shoppingpark.